Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Profesor/student engleskog jezika ili izvorni govornik (m/ž) - Samobor

Rok prijave: 03.07.2013.
  • Poslodavac: Nova Eloquentia d.o.o.

Helen Doron Early English je međunarodno priznati sustav učenja engleskog jezika koji postoji više od 25 godine te se provodi u više od 30 zemalja diljem svijeta. U Hrvatskoj uspješno poslujemo od 2009. godine na 11 lokacija, s preko 1.200 zadovoljnih polaznika. Centar u Samoboru otvoren je 2011. godine.

Naša metoda rada zasniva se na stvaranju pozitivnog i zabavnog okruženja u kojem djeca jednostavno, brzo i lako usvajaju engleski jezik po istim principima po kojima su usvajali i svoj materinji jezik. Upravo nam takav pristup omogućava rad s djecom već od 3 mjeseca pa do 18 godina starosti. Uči se u malim grupama (od 4 do 8 djece) te isključivo na engleskom jeziku, bez prevođenja, kako bi se djecu od početka poticalo na aktivnost i govor. Učimo uz pomoć vrlo kvalitetnih materijala i stimuliramo dječji razvoj kroz poticanje svih osjetila. Kroz ponavljanje, zabavne i poučne aktivnosti na satu, pjesmice te redovito slušanje CD-a kod kuće, potičemo dječju prirodnu sposobnost učenja, razvijamo njihovo samopouzdanje i ljubav prema engleskom jeziku.

Web stranica: www.helendoron.hr
Facebook stranica Helen Doron centra Samobor: http://www.facebook.com/pages/Helen-Doron-Early-English-Samobor/204014139660436
Helen Doron reklamni video: http://www.youtube.com/watch?v=VvJHu7x-vvk

Opis posla

Tražimo studenta/profesora engleskog jezika ili izvornog govornika engleskog jezika s dobrim znanjem hrvatskog za posao učitelja/ice prema našoj jedinstvenoj Helen Doron Early English metodi.

U našoj školi engleski uče djeca već od 3 mjeseca pa do 18 godina starosti, a obzirom da radimo na izuzetno aktivan i djeci zabavan način, tražimo energičnu, komunikativnu, otvorenu, veselu i kreativnu osobu koja prije svega uživa u radu s malom djecom te je spremna usavršavati se i učiti.

Uvjeti

Odlično vladanje engleskim jezikom je nužno, a poželjne su i osnovne umjetničke vještine i znanja, dar pjevanja te poznavanje rada na računalu.

Molimo sve kandidate da se prije prijave za posao upoznaju s našom metodom putem naše web stranice te Facebook stranice Helen Doron centra Samobor.

Prijave šaljite isključivo putem mojposao.net linka za prijavu.

Razmatrati ćemo samo potpune prijave koje trebaju sadržavati:
- molbu/motivacijsko pismo na hrvatskom i engleskom jeziku
- životopis/CV na hrvatskom i engleskom jeziku

Ukoliko nam Vaši podaci i iskustvo budu interesantni, biti ćete pozvani na intervju te testiranje.

Stručna sprema:
Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema
Jezici:
Engleski (izvrsno), Hrvatski (napredno)
Vještine:
Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Kao Helen Doron Teacher Vi ćete:
- biti dio internacionalne mreže učitelja
- dobiti mogućnost usavršavanja svojih učiteljskih vještina pohađanjem naših specijaliziranih Helen Doron Early English treninga i seminara
- primati podršku putem naše godišnje konferencije, sastanaka učitelja, web portala i foruma
- raditi dinamičan i zanimljiv posao prema metodi koja je višestruko korisna za razvoj djece

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos, Honorarno, Stručno osposobljavanje, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:
Obrazovanje i znanost
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka