Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Wüstenrot savjetnik (m/ž) - Prema mjestu stanovanja

Rok prijave: 30.04.2014.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Wüstenrot stambena štedionica d.d.
  • Adresa: Heinzelova 33a, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.wuestenrot.hr
  • Osoba za kontakt: Kadrovski poslovi

Opis posla

Prodaja stambene štednje putem direktne prodaje, prodaja polica životnog osiguranja, posredovanje u prodaji stambenih kredita, prodaja srodnih bankarskih proizvoda.

Uvjeti

- najmanje srednja stručna sprema
- izražena komunikativnost
- visok stupanj poduzetnosti i motiviranosti
- visok stupanj usmjerenosti na klijente

Svoju ponudu i životopis pošaljite putem linka za prijavu ili adresu:
10000 Zagreb, Heinzelova 33a, s naznakom za Kadrovske poslove.

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema
Vozačka dozvola:
B

Što nudimo

Wüstenrot na čitavom području R. Hrvatske traži suradnike / Wüstenrot savjetnike.

Razmislite:
- želite dodatno zaraditi (pored svog stalnog prihoda)
- želite samostalno raditi i sami odrediti svoje radno vrijeme
- voljni ste stalno učiti
- znate kako organizirati svoje vrijeme
- želite postati uspješni i nagrađeni prema rezultatima svoga rada

Ako ste se prepoznali, priključite se prodajnom timu Wüstenrota i ostvarite uspješnu poslovnu karijeru. Nudimo vam besplatnu edukaciju i primanja prema ostvarenom rezultatu.

Vrsta zaposlenja:
Honorarno

Ostale informacije

Kategorije:
Ekonomija, financije i računovodstvo
Prodaja (Trgovina)
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Krapinsko-zagorska
Sisačko-moslavačka
Karlovačka
Varaždinska
Koprivničko-križevačka
Bjelovarsko-bilogorska
Primorsko-goranska
Ličko-senjska
Virovitičko-podravska
Požeško-slavonska
Brodsko-posavska
Zadarska
Osječko-baranjska
Šibensko-kninska
Vukovarsko-srijemska
Splitsko-dalmatinska
Istarska